Uitslag wedstrijd- en prestatietocht 6 april 2019

De tabel hieronder is een verkorte weergave van de uitslag. Voor alle details inclusief de tussentijden zie de spreadsheet:

Uitslag Wedstrijd/Prestatie 2019 (Excel)

(gecorrigeerd 7-apr-2019 14:30)


Positie Boottype Start # Ploegnaam Starttijd Eindtijd Roeitijd Opmerking
1 HC4* (W) 2 ZZV 08:58:18 13:57:15 04:58:57
2 HC4* (W) 1 Leythe 08:58:10 14:07:31 05:09:21
3 HC4* (W) 3 Isala 08:58:38 14:43:41 05:45:03
 
1 OpenC3* (W) 6 Bremer Ruderverein 09:00:09 14:05:33 05:05:24
2 OpenC4* (W) 4 ZZV 2 08:59:34 14:09:09 05:09:35
3 OpenC4* (W) 5 Compagnie 08:59:54 14:27:15 05:27:21
4 OpenC3* (W) 51 Maastrichtsche 3 09:02:56 14:41:37 05:38:41
5 OpenC4* (W) 10 de Kop 2 09:02:08 14:43:05 05:40:57
6 OpenC4* (W) 11 Rijnmond 4 09:02:33 14:55:15 05:52:42
7 OpenC4* (W) 9 Daventria 1 09:01:24 15:18:47 06:17:23
8 OpenC4* (W) 7 Daventria 2 09:00:42 15:35:35 06:34:53
9 OpenC4* (W) 8 Rijnmond 2 09:01:00 15:45:33 06:44:33
 
1 MixC4* (W) 17 Oldenburger RV 1 09:11:43 14:10:22 04:58:39
2 MixC4* (W) 16 ZZV 1 09:11:06 14:27:55 05:16:49
3 MixC4* (W) 21 Oldenburger RV 2 09:13:22 14:46:51 05:33:29
4 MixC4* (W) 15 de Kop 1 09:10:38 15:05:28 05:54:50
5 DC3* (W) 12 Dragt 09:09:47 15:49:05 06:39:18
6 MixC4* (W) 19 Hunze 09:12:22 15:54:40 06:42:18
7 MixC4* (W) 13 Rijnmond 1 09:10:07 16:21:28 07:11:21
8 MixC4* (W) 14 Rijnmond 5 09:10:24 16:26:49 07:16:25
9 MixC4* (W) 20 Rijnmond 3 09:12:33 16:30:47 07:18:14
10 MixC4* (W) 18 Doorslag 09:12:06 16:56:57 07:44:51
 
1 HC2* (W) 27 Oldenburger RV 09:16:42 14:17:57 05:01:15
2 HC2* (W) 28 Alkmaarsche 09:16:59 14:29:29 05:12:30
3 HC2* (W) 30 Zwolsche 09:17:39 14:37:29 05:19:50
4 HC2* (W) 23 Grift 09:15:25 14:47:10 05:31:45
5 HC2* (W) 22 Gouda 09:15:08 14:52:19 05:37:11
6 HC2* (W) 24 Isala 09:15:37 15:11:48 05:56:11
7 HC2* (W) 29 Aengwirden 09:17:18 15:57:57 06:40:39
8 HC2* (W) 25 de Kop 09:15:57 15:57:32 06:41:35
DNQ HC2* (W) 26 Clever RC 09:16:19 15:26:00 06:09:41 Post 4 gemist
 
1 OpenC2* (W) 36 Amenophis 2 09:20:00 15:39:07 06:19:07
2 OpenC2* (W) 33 De Waal 2 09:18:55 15:53:57 06:35:02
3 OpenC2* (W) 34 De Waal 3 09:19:29 15:56:47 06:37:18
4 OpenC2* (W) 40 RIC 2 09:22:23 16:03:54 06:41:31
5 OpenC2* (W) 31 Muelheimer Wassersport Koeln 2 09:18:27 16:04:53 06:46:26
6 OpenC2* (W) 35 De Waal 1 09:19:46 16:33:04 07:13:18
7 OpenC2* (W) 37 Amenophis 1 09:20:39 16:51:24 07:30:45
 
1 MixC2* (W) 41 RIC 1 09:22:55 14:28:35 05:05:40
2 MixC2* (W) 32 Muelheimer Wassersport Koeln 1 09:18:37 15:11:54 05:53:17
3 DC2* (W) 44 RIC 09:24:10 15:49:18 06:25:08
4 DC2* (W) 42 Laak 09:23:23 15:50:17 06:26:54
5 MixC2* (W) 43 IJssel 09:23:43 15:51:00 06:27:17
6 MixC2* (W) 39 Laak 09:22:03 16:37:02 07:14:59
7 MixC2* (W) 38 Doorslag 09:21:45 16:49:56 07:28:11
 
1 OpenW2* (W) 47 Zaankanaries/RIC 09:26:45 15:55:03 06:28:18
2 OpenW2* (W) 48 Rijnland 09:27:08 16:11:04 06:43:56
3 OpenW2* (W) 45 Laak 09:26:00 16:30:22 07:04:22
4 OpenW2* (W) 46 Laak/Viking 09:26:21 16:34:19 07:07:58

Prestatietocht
OpenC2* (P) 82 Hemus 2 09:35:05 15:21:45 05:46:40
OpenC2* (P) 81 Hemus 1 09:31:43 15:31:33 05:59:50
OpenC4* (P) 53 Stern 09:41:26 15:46:00 06:04:34
OpenC4* (P) 61 Gouda 09:42:23 15:50:28 06:08:05
OpenC4* (P) 68 Geeuw 2 09:27:58 15:41:51 06:13:53
OpenC4* (P) 55 Ossa 09:33:37 16:08:52 06:35:15
OpenC2* (P) 80 Voorne Putten 1 09:51:54 16:27:55 06:36:01
OpenC4* (P) 62 Maastrichtsche 2 09:29:26 16:11:46 06:42:20
OpenC3* (P) 70 Zaan 09:37:13 16:20:51 06:43:38
OpenC2* (P) 77 Gouda 09:46:25 16:30:34 06:44:09
OpenC4* (P) 63 Aeneas 09:29:03 16:13:23 06:44:20
OpenC2* (P) 72 Hemus 3 09:41:19 16:29:21 06:48:02
OpenC2* (P) 76 Maastrichtsche 09:30:50 16:22:22 06:51:32
OpenC2* (P) 79 Voorne Putten 3 09:48:14 16:39:49 06:51:35
OpenC2* (P) 74 Zaan 09:39:31 16:35:50 06:56:19
OpenC2* (P) 83 Rijnland/Vada 09:47:32 16:44:57 06:57:25
OpenW2* (P) 85 Nautilus 09:34:45 16:35:06 07:00:21
OpenC4* (P) 60 Iris 2 09:40:22 16:41:50 07:01:28
OpenC4* (P) 50 Maastrichtsche 1 09:38:23 16:40:20 07:01:57
OpenC4* (P) 57 Roosendaalse 09:36:51 16:40:45 07:03:54
OpenC2* (P) 75 Rijnland 1 09:44:51 16:52:09 07:07:18
OpenC4* (P) 64 Bremerhavener RV 09:43:06 16:52:59 07:09:53
OpenC4* (P) 52 Zwolsche 09:36:20 16:48:23 07:12:03
OpenC2* (P) 78 Rijnland 2 09:45:29 17:02:41 07:17:12
OpenW2* (P) 90 Aross 09:31:29 16:54:50 07:23:21
OpenC2* (P) 71 Voorne Putten 2 09:51:43 17:15:38 07:23:55
OpenC4* (P) 56 Laak 09:45:51 17:10:33 07:24:42
OpenC4* (P) 58 Geeuw 1 09:28:26 16:58:40 07:30:14
OpenC4* (P) 65 IJssel 09:32:04 17:03:15 07:31:11
OpenW2* (P) 86 Zaan 09:34:26 17:10:36 07:36:10
OpenW2* (P) 84 Dordrechtsche 2 09:47:53 17:25:36 07:37:43
OpenC2* (P) 73 Dordrechtsche 09:40:50 17:18:37 07:37:47
OpenC4* (P) 69 Hunze 09:35:56 17:14:16 07:38:20
OpenC4* (P) 67 Hertog 09:46:13 17:25:02 07:38:49
OpenC4* (P) 49 Iris 1 09:27:29 17:10:17 07:42:48
OpenC4* (P) 54 Amenophis 09:45:34 17:37:22 07:51:48
OpenW2* (P) 87 Viking 09:34:09 17:36:07 08:01:58
OpenC4* (P) 66 Compagnie 09:50:05 17:53:19 08:03:14
OpenC4* (P) 59 Vada 09:37:55 17:57:28 08:19:33
OpenW2* (P) 88 Dordrechtsche 1 09:38:54 18:25:00 08:46:06
DNQ OpenW2* (P) 89 Vada 09:36:37 18:00:44 08:24:07 Post 3 gemist