Uitslag wedstrijd- en prestatietocht 7 april 2018

De tabel hieronder is een verkorte weergave van de uitslag. Voor alle details inclusief de tussentijden zie de spreadsheet:

Uitslag Wedstrijd/Prestatie 2018 (Excel)


boot # Vereniging W/P Boottype Bootnaam Vaartijd Categorie Opmerking
9 Oldenburger Ruderverein W HC4* Seetiger 4:50:58 1
11 Breda W HC4* NN 4:54:53 2
10 ZZV Roeien W HC4* Iris 5:05:07 3
3 Bremer Ruderverein W HC4* wir von der Weser 5:08:33 4
13 De Hunze W HC4* Wetering (huur) 5:10:14 5
1 Breda W HC4* no name 5:14:16 6
2 ZZV Roeien W HC4* Jonge Dirk 5:33:19 7
5 Bremer RV/HS Bremen/WF Hemmoor/ARV Alania/Lufthansa SV W HC4* Ulfert Steckel 5:39:38 8
7 Daventria W HC4* HH Alberts 5:54:09 9
12 De Dragt W HC3* wetterfink 6:16:41 10
4 De Doorslag W HC4* DDS RV De Doorslag 6:16:49 11
6 Dordrechtsche W HC3* Johan de witt 7:12:01 12
-
14 Oldenburger Ruderverein W MixC4* Quadriga 5:17:17 1
18 De Delftsche Sport W MixC4* Weerribben (huur) 5:54:04 2
17 Breda W DC4* Nog niet bekend 6:20:24 3
16 Dordrechtsche W MixC3* Cornelis de Witt 7:04:06 4
15 Maastrichtsche Watersport Club W MixC4* Jabiroe 8:10:20 5
-
21 Clever Ruder Club e.V. W HC2* Panta Rhei  5:09:15 1
23 De Drie Provincien W HC2* N.N. 5:33:15 2
20 De Grift W HC2* Vossebeek 5:58:29 3
22 De Laak W HC2* Leeuwenbergh 6:07:59 4
19 Clever Ruder Club e.V. W HC2* Doro 71 6:19:41 5
24 De Doorslag W HC2* Stork De Doorslag 7:15:05 6
-
25 Zwolsche W MixC2* Jeen van de Berg  5:38:34 1
27 De Laak W MixC2* Clingendael  5:44:43 2
29 Dordrechtsche W MixC2* Maartensgat 6:01:56 3
26 De IJssel W MixC2* Waterdroom 6:18:32 4
28 Dordrechtsche W MixC2* Prinses Margriet 7:05:10 5
-
33 De Dragt W DC2* Stranljip 6:13:36 1
32 Viking W DC2* Surt 6:18:10 2
30 Viking W DC2* Merkies 6:53:08 3
31 De Drie Provincien W DC2* de biesbosch 7:12:22 DNQ Post 3 gemist
-
35 Zaankanaries W Wherry Vredenoort 6:34:52 1
36 De Laak/Amenophis W Wherry Treckvliet 7:26:08 2
34 De Laak/Grift W Wherry Burghvliet 7:30:14 3
-
41 Asser Roeiclub ARC P HC4* Henk van Wijhe 5:55:55
62 Hemus P HC2* Smalle Pad 6:02:07
44 De Stern P HC4* Ooievaar 6:07:58
64 Hemus P HC2* 't Sasje 6:10:15
47 De Geeuw P HC4* Statenbocht 6:11:07
48 De IJssel P HC4* Winde 6:13:22
67 De Drie Provincien P HC2* Zeeland 6:15:32
40 Die Leythe P HC4* Muggenbeet (huur) 6:23:00
68 De Drie Provincien P HC2* Snelleke 6:26:35
61 Maastrichtsche Watersport Club P MixC4* Gaaper 6:35:43
56 Maastrichtsche Watersport Club P MixC4* Zwaan 6:42:05
63 Viking P HC2* Nederland (huur) 6:42:20
37 Ossa P HC2* Drieban 6:42:22
39 Rijnmond P HC4* onbekend  6:46:12
46 Ossa P HC4* Ammerswiel 6:59:50
70 Daventria P MixC2* Rapper 7:00:19
71 De Compagnie P MixC2* watersnuffel 7:05:32
51 Aeneas P MixC4* Rura 7:09:01
74 WRV de Zaan P Wherry Emmerlok 7:11:30
66 Rijnland P HC2* Aernesteyn 7:17:57
78 Vada P Wherry Scholakster 7:25:11
55 Oldenburger Ruderverein P MixC4* Elbe 7:34:23
42 Emder Ruderverein P HC4* Auf Tour 7:38:14
52 Rijnmond P MixC4* Maatveld 7:38:21
45 De IJssel P HC4* Walengracht (huur) 7:42:14
57 Bremer Ruderverein P MixC4* Kuckuck 7:43:46
49 Maastrichtsche Watersport Club P MixC4* Ooievaar 7:44:21
65 Rijnland P HC2* Herengracht 7:52:31
60 De Geeuw P DC4* Stobberak II 7:58:09
43 Maastrichtsche Watersport Club P HC4* Pelikaan 7:58:16
54 De Hunze P MixC4* Twuyver (van Ossa) 7:59:55
8 Nordenhamer RC/Bremerhavener RV P HC4* Tide 8:00:18
53 Tubantia P MixC4* Twekkelerbeek 8:02:54
72 WRV de Zaan P Wherry Concordia 8:04:50
69 De Delftsche Sport P DC2* Bonte Haas 8:08:49
79 Vada P Wherry Flamingo 8:12:59
73 Nautilus P Wherry Blauwe Hand (huur) 8:16:24
77 Viking P Wherry Slobeend (huur) 8:18:27
76 WRV de Zaan P Wherry Droksteven 8:19:41
58 Het Galjoen P MixC3* Roomsloot (huur) 6:29:33 DNQ Post 3 gemist
38 De Geeuw P HC4* Broeresloot 6:50:30 DNQ Post 3 gemist
75 AROSS P Wherry Gaasp 6:55:23 DNQ Post 4 gemist
50 De Geeuw P MixC4* Hollegracht 7:49:36 DNQ Post 4 gemist
59 ORVO Oldenburg P DC4* n. n. DNS Niet gestart