Uitslag Wedstrijd/Prestatietocht 8 april 2017


### Vereniging W/P Boottype Bootnaam Starttijd Eindtijd Vaartijd Uitslag Opmerking
9 ZZV Roeien W HC4* Iris 9:03:08 13:55:28 4:52:20 1
6 Bremer RV 1882 W HC4* Schütte 9:01:43 13:55:14 4:53:31 2
7 Renngemeinschaft ORVO/MüWa/Prothesia W HC4* Heini Hallermann 9:02:17 14:21:07 5:18:50 3
10 Wetterwille W HC4* Elzeline 4 9:03:37 14:50:09 5:46:32 4
8 ZZV Roeien W HC4* Erik Zwart 9:02:43 14:51:10 5:48:27 5
2 Daventria W HC4* H.H. Alberts 9:00:19 14:49:59 5:49:40 6
5 RIC W HC4* Stroomversnelling 9:01:14 14:51:02 5:49:48 7
1 De Doorslag W HC4* Wetering ('t Diep) 8:59:54 15:31:39 6:31:45 8
-
11 Zwolsche W MixC4* Odysseus? 9:04:12 14:06:20 5:02:08 1
14 RIC W MixC4* Zegevier 9:05:16 14:23:12 5:17:56 2
12 De Compagnie W MixC4* winterjuffer 9:04:37 14:45:50 5:41:13 3
13 Oldenburger Ruderverein W MixC4* Quadriga 9:04:50 14:46:05 5:41:15 4
15 Oldenburger Ruderverein W DC4* Jade 9:05:46 15:08:00 6:02:14 5
-
20 Oldenburger Ruderverein W HC2* Panta Rhei 9:08:09 14:10:01 5:01:52 1
18 Oldenburger RV / Clever RC W HC2* Biebon 9:07:13 14:24:39 5:17:26 2
21 De Drie Provincien W HC2* Biesbosch 9:08:26 14:39:39 5:31:13 3
28 Viking W HC2* Willem-Jan Merkies 9:10:58 15:14:58 6:04:00 4
22 Maastrichtsche Watersport Club W HC2* Kemphaan 9:08:48 16:06:00 6:57:12 5
17 De Krom W HC2* Bulwijk 9:06:50 16:05:52 6:59:02 6
4 Dordrechtsche W HC2* Maartensgat 9:00:50 16:21:56 7:21:06 7
19 De IJssel W HC2* Waterdroom 9:07:42 16:29:34 7:21:52 8
16 De Laak W HC2* Gantel 9:06:29 16:34:22 7:27:53 9
-
24 Zwolsche W MixC2* Jeen van de Berg 9:09:35 14:47:25 5:37:50 1
26 De Laak W DC2* Clingendael 9:10:17 14:49:45 5:39:28 2
25 Oldenburger Ruderverein W MixC2* Watjes 9:09:52 14:54:31 5:44:39 3
27 Dordrechtsche W MixC2* Prinses Margriet 9:10:32 14:56:00 5:45:28 4
23 Viking W DC2* Hamsgracht ('t Diep) 9:09:18 15:50:22 6:41:04 DNQ (posten gemist)
-
29 Zaankanaries W Wherry Vredenoord 9:11:51 15:52:21 6:40:30 1
30 De Laak W Wherry Treckvliet 9:12:12 16:39:04 7:26:52 2
31 WRV de Zaan W Wherry Droksteven 9:12:29 16:44:49 7:32:20 3
32 De Laak W Wherry Burchvliet 9:12:53 16:57:30 7:44:37 4
-
39 Alkmaarsche Roei&Zeil Vereniging P HC4* C-arend 9:28:39 15:54:46 6:26:07
55 De Grift P HC2* Vossebeek 9:40:07 16:09:02 6:28:55
56 De Compagnie P HC2* watersnuffel 9:32:47 16:05:30 6:32:43
40 Ossa P HC4* Vier Winden 9:29:04 16:10:38 6:41:34
36 Ossa P HC4* Ammerswiel 9:27:02 16:11:31 6:44:29
45 Aeneas P MixC4* Rura 9:44:43 16:32:47 6:48:04
58 Aengwirden P HC2* Lytse Swan 9:40:55 16:29:23 6:48:28
52 De Dragt P DC4* Haai 9:45:23 16:42:13 6:56:50
50 De Stern P MixC4* Weerribben ('t Diep) 9:38:55 16:37:53 6:58:58
68 Viking P Wherry Hoosjesgracht ('t Diep) 9:42:33 16:43:11 7:00:38
51 WRV de Zaan P MixC3* Kwikkel 9:30:56 16:33:33 7:02:37
57 Zwolsche P HC2* Evert van Benthem 9:33:44 16:42:10 7:08:26
43 De Compagnie P MixC4* Doosje 9:37:08 16:55:32 7:18:24
62 Zwolsche P DC2* Henk angenent 9:39:35 16:58:53 7:19:18
46 Maastrichtsche Watersport Club P MixC4* Pelikaan 9:36:02 16:56:40 7:20:38
35 Zwolsche P HC4* Frisse wind 9:26:28 16:48:39 7:22:11
66 AROSS P Wherry Gaasp 9:41:35 17:06:41 7:25:06
38 Maastrichtsche Watersport Club P HC4* Jabiroe 9:28:06 16:56:45 7:28:39
44 Michiel de Ruyter P MixC4* Stadt en landen 9:35:32 17:06:36 7:31:04
34 Maastrichtsche Watersport Club P MixC3* Aalscholver 9:29:28 17:03:52 7:34:24
59 Asser Roeiclub ARC P HC2* Twee voor Elf 9:36:45 17:33:05 7:56:20
65 Nautilus P Wherry Slobeend ('t Diep) 9:41:57 17:38:40 7:56:43
70 WRV de Zaan P Wherry Emmerlok 9:40:40 17:38:17 7:57:37
48 De Delftsche Sport P MixC4* Muggenbeet ('t Diep) 9:31:11 17:30:10 7:58:59
37 De IJssel P HC4* Walengracht ('t Diep) 9:30:20 17:31:46 8:01:26
42 Asser Roeiclub ARC P MixC4* Viertakt 9:30:31 17:33:18 8:02:47
69 Nautilus P Wherry Blauwe Hand ('t Diep) 9:43:15 17:48:59 8:05:44
54 Maastrichtsche Watersport Club P DC4* Ooievaar 9:40:22 17:47:11 8:06:49
64 Vada P Wherry Flamingo 9:41:10 17:50:19 8:09:09
67 Vada P Wherry Scholakster 9:42:21 17:53:13 8:10:52
61 De Hunze P MixC2* Nederland ('t Diep) 9:38:41 17:53:45 8:15:04
47 Michiel de Ruyter P MixC4* Vrijheit 9:39:49 18:04:37 8:24:48
53 De Hertog P DC4* Mortel 9:38:19 18:08:21 8:30:02
41 De Hunze P HC3* Roomsloot ('t Diep) 9:30:05 18:05:05 8:35:00
63 Aeneas P DC2* Donckere Nack 9:38:07 18:14:27 8:36:20
49 De Hertog P MixC4* Citadel 9:33:20 18:18:24 8:45:04
3 Nordenhamer Ruderclub von 1908 e. V. P HC4* Tide 9:17:02 15:44:51 6:27:49 DNQ (posten gemist)
33 Renngemeinschaft ORVO/Emder RV P HC4* Auf Tour 9:25:32 16:27:26 7:01:54 DNQ (post 3 gemist)
60 De Drie Provincien P DC2* Snelleke 9:37:21 17:39:39 8:02:18 DNQ (Fiets-estaffete)