Uitslag Wedstrijd/Prestatietocht 9 april 2016

De tabel hieronder is de verkorte weergave van de uitslag van de Wedstrijd en Prestatietocht 2016. Voor alle details inclusief de tussentijden zie de spreadsheet:

Uitslag Wedstrijd/Prestatie 2016 (Excel)

 

boot# Vereniging W/P Boottype Bootsnaam Starttijd Eindtijd Vaartijd Uitslag Opmerking
5 Bremer RV v. 1882 (D) W HC4* Schuette 8:57:25 13:59:20 5:01:55 1
7 ZZV Roeien W HC4* Iris Tangerink 8:58:06 14:00:13 5:02:07 2
3 De Laak W HC4* Ooievaar 8:56:21 13:59:43 5:03:22 3
8 Zwolsche W HC4* Oldeneel 8:58:34 14:19:38 5:21:04
4 Daventria W HC4* H.H. Alberts 8:57:00 14:59:24 6:02:24
1 Zwolsche W HC4* Werkeren 8:55:43 15:12:30 6:16:47
6 RIC W HC4* Meneer vAart 8:57:51 15:26:07 6:28:16
2 WRV de Zaan W HC3* Woelwater 8:56:00 16:11:04 7:15:04
-
11 ORVO Oldenburg (D) W MixC4* Quadriga 9:00:37 14:01:39 5:01:02 1
9 Zwolsche W MixC4* Odysseus 8:58:56 14:38:15 5:39:19 2
13 Zwolsche W DC4* Frisse wind 9:01:17 15:10:54 6:09:37 3
12 WRV de Zaan W MixC3* Kwikkel 9:00:58 15:59:00 6:58:02
10 Asser Roeiclub ARC W MixC4* Viertakt 8:59:15 15:58:15 6:59:00
14 Asser Roeiclub ARC W MixC4* Henk van Wijhe 9:01:37 16:43:38 7:42:01
-
22 RIC W HC2* Kapitein T 9:10:52 14:07:48 4:56:56 1
23 ORVO Oldenburg (D) W HC2* Watjes 9:11:04 14:09:11 4:58:07 2
15 RIC W HC2* Macht Toont 9:02:21 14:27:30 5:25:09 3
16 De Grift W HC2* Vossebeek 9:08:05 14:40:05 5:32:00
21 De Drie Provincien W HC2* sNelleke 9:10:30 14:45:13 5:34:43
18 Zwolsche W HC2* Henk Angenent 9:08:46 14:44:08 5:35:22
25 De Drie Provincien W HC2* Biesbosch 9:11:59 14:48:17 5:36:18
26 Amenophis / De Grift W HC2* Baardmees 9:12:27 15:28:41 6:16:14
17 Ossa W HC2* Ossanova 9:08:22 15:44:01 6:35:39
24 RIC W HC2* RIC60 9:11:44 15:52:24 6:40:40
20 Dordrechtsche W HC2* Prinses Margriet 9:10:07 16:44:30 7:34:23
19 Dordrechtsche W HC2* Maartensgat 9:09:44 14:06:07 4:56:23 DQ
-
30 Zwolsche W MixC2* Jeen van de Berg 9:14:27 14:45:44 5:31:17 1
29 Viking W MixC2* De integrale Vikingers 9:14:04 15:19:56 6:05:52 2
32 De Laak W MixC2* Clingendael 9:16:14 16:02:10 6:45:56 3
28 Dordrechtsche W MixC2* Nederland ('t Diep) 9:19:00 17:27:47 8:08:47
27 Dordrechtsche W MixC2* Prins Hendrik 9:13:25 17:59:08 8:45:43 DQ
-
35 De Dragt W DC2* Stranljip 9:17:30 15:46:25 6:28:55 1 Starttijd gecorr.
33 De Grift W DC2* Grift 9:16:52 15:53:18 6:36:26 2
34 Viking W DC2* Hamsgracht ('t Diep) 9:17:12 16:05:00 6:47:48 3
37 Amenophis Roeivereniging W DC2* St Pieter 9:20:36 17:23:02 8:02:26
36 RIC W DC2* It giet oan 9:17:47 15:47:29 6:29:42 DQ
-
42 Zaankanaries W Wherry Vreedenoord 9:20:04 16:04:33 6:44:29 1
41 De Laak W Wherry Treckvliet 9:19:52 16:46:30 7:26:38 2
40 De Laak W Wherry Burchvliet 9:19:23 16:47:02 7:27:39 3
39 WRV de Zaan W Wherry Droksteven 9:18:37 16:50:53 7:32:16
-
49 Wetterwille P HC4* Elzeline4 9:31:24 15:19:45 5:48:21
61 De Compagnie P MixC4* Doosje 9:37:00 16:02:56 6:25:56
56 De Stern P MixC4* Walengracht ('t Diep) 9:34:35 16:06:28 6:31:53
51 AROSS P HC4* Maas 9:37:49 16:13:58 6:36:09
78 Viking P Wherry Slobeend ('t Diep) 9:32:02 16:37:27 7:05:25
43 ORVO Oldenburg (D) P HC4* Elbe 9:43:23 16:38:29 6:55:06
46 Ossa P HC4* Ammerswiel 9:30:48 16:40:06 7:09:18
68 Rijnland P HC2* Vrouwenvaart 9:30:33 16:44:18 7:13:45
31 Maastrichtsche Watersport Club P HC4* Sneeuwgans 9:21:01 16:44:20 7:23:19
74 Ossa P HC2* Drieban 9:35:03 16:49:23 7:14:20
71 Rijnland P HC2* Roomburg 9:31:54 16:50:08 7:18:14
53 Aeneas P MixC4* Rura 9:46:35 17:01:03 7:14:28
69 Michiel de Ruyter P HC2* Agatha 9:30:58 17:02:37 7:31:39
45 De IJssel P HC4* Oorgat 9:29:50 17:05:21 7:35:31
52 ORVO Oldenburg (D) P MixC4* Heini Hallermann 9:43:52 17:06:52 7:23:00
50 Maastrichtsche Watersport Club P MixC4* Zwaan 9:33:05 17:19:16 7:46:11
57 De Hertog P MixC4* Kruisbroedershekel 9:56:33 17:21:09 7:24:36
62 RV Iris P MixC4* Ter Horst 9:52:56 17:25:23 7:32:27
73 Vada P HC2* Beulaker ('t Diep) 9:48:30 17:27:12 7:38:42
80 Nautilus P Wherry Blauwe Hand ('t Diep) 9:38:27 17:30:20 7:51:53
55 Maastrichtsche Watersport Club P MixC4* Jabiroe 9:36:22 17:37:52 8:01:30
58 Maastrichtsche Watersport Club P MixC4* Ooievaar 9:44:12 17:45:21 8:01:09
70 Rijnland P HC2* Heerengracht 9:31:44 17:46:16 8:14:32
44 Michiel de Ruyter P HC4* Stadt en Landen 9:29:14 17:49:46 8:20:32
65 Michiel de Ruyter P MixC3* Kijkduin 9:41:31 17:54:09 8:12:38
72 De Drie Provincien P HC2* De Zeeland 9:42:53 17:54:26 8:11:33
59 De Hertog P MixC4* Citadel 9:55:08 17:56:55 8:01:47
81 Vada P Wherry Scholakster 9:36:45 18:00:07 8:23:22
47 Die Leythe P HC4* Weeribben ('t Diep) 9:30:10 18:05:54 8:35:44
77 De Hunze P Wherry Hoosjesgracht ('t Diep) 9:36:04 18:07:02 8:30:58
63 RV Iris P MixC4* Vliegende Hollander 9:55:19 18:25:55 8:30:36
64 RV Iris P DC4* Dam Lee 9:47:04 18:27:01 8:39:57
79 Viking P Wherry Molengat ('t Diep) 9:46:50 18:30:34 8:43:44
76 De Hunze P Wherry Schram ('t Diep) 9:34:17 18:51:25 9:17:08
48 De IJssel P HC4* Wetering ('t Diep) 9:37:13 15:48:58 6:11:45 DQ
54 RV Iris P MixC4* Phalereus 9:41:57 17:14:02 7:32:05 DQ
60 Die Leythe P MixC4* Muggenbeet ('t Diep) 9:44:47 17:36:04 7:51:17 DQ
66 De Delftsche Sport P MixC3* Roomsloot ('t Diep) 9:43:10 17:02:23 7:19:13 DQ
75 Vada P Wherry Flamingo 9:40:49 16:55:27 7:14:38 DQ