Uitslag Wedstrijd/Prestatietocht 11 april 2015

De tabel hieronder is de verkorte weergave van de uitslag van de Wedstrijd en Prestatietocht 2014. Voor alle details inclusief de tussentijden zie de spreadsheet:

Uitslag Wedstrijd/Prestatie 2015 (Excel)

 

boot# Vereniging W/P Boottype Bootsnaam Starttijd Eindtijd Vaartijd Categorie Opmerking
11 ZZV Roeien W HC4 Iris 09:03:22 13:37:37 04:34:15 1
2 O.R.V.O (D) W HC4 Louis Braille 09:00:38 13:36:11 04:35:33 2
5 BRV von 1882 (D) W HC4 Karl Schütte 09:01:50 13:39:44 04:37:54 3
1 Zwolsche W HC4 Werkeren 09:00:11 13:45:45 04:45:34

8 Daventria W HC4 Huib de Boer 09:02:35 14:02:29 04:59:54

7 Wetterwille W HC4 Elzeline 4 09:02:22 14:08:39 05:06:17

3 De Compagnie W HC4 Doosje 09:00:49 14:09:17 05:08:28

4 Ossa W HC4 Ammerswiel 09:01:29 14:31:43 05:30:14

9 Zwolsche W HC4 Agniet 09:02:54 14:34:08 05:31:14

6 Die Leythe W HC4 Watergeus 09:02:04 14:40:19 05:38:15

10 Hemus W HC4 Walengracht ('t Diep) 09:03:10 15:06:52 06:03:42

-
15 Jason W MIXC4 Zeewier 09:05:50 14:45:10 05:39:20 1
14 Asser Roeiclub ARC W MIX C4 Viertakt 09:04:50 14:50:03 05:45:13 2
13 De Hunze W MIXC4 Weerribben ('t Diep) 09:04:41 14:56:13 05:51:32 3
12 Amenophis Roeivereniging W MIX C4 Achnaton 09:04:02 15:37:39 06:33:37
-
20 Zwolsche W DC4 Frisse Wind 09:09:43 13:50:10 04:40:27 1
16 Wetterwille W DC4 Deislieper 09:07:46 14:11:03 05:03:17 2
18 O.R.V.O (D) W DC4 Quadriga 09:07:02 14:20:18 05:13:16 3
21 De Grift W DC4 Rietbeek 09:09:55 14:27:44 05:17:49

17 Zwolsche W DC4 Odysseus 09:06:40 14:27:04 05:20:24

19 Daventria W DC4 H. De boer 09:07:30 14:50:58 05:43:28

-
28 RIC W HC2 Macht Toont 09:13:44 13:53:42 04:39:58 1
24 O.R.V.O (D) W HC2 Watjes 09:12:26 13:59:41 04:47:15 2
31 Leerdam W HC2 Zoevert 09:15:38 14:04:07 04:48:29 3
22 De Grift W HC2 Grift 09:10:46 14:04:29 04:53:43

26 De Drie Provincien W HC2 Biesbosch 09:13:05 14:11:10 04:58:05

27 Ossa W HC2 ossanova 09:13:22 14:14:10 05:00:48

33 Wetterwille W HC2 Elzeline 2 09:16:07 14:35:54 05:19:47

23 De Krom W HC2 Nederland ('t Diep) 09:12:08 14:32:55 05:20:47

25 Leerdam W HC2 Klunert 09:12:47 15:08:34 05:55:47

32 Dordrechtsche W HC2 Prinses Margriet 09:15:55 15:28:13 06:12:18

30 Die Leythe W HC2 Lutz 09:15:16 16:04:16 06:49:00

-
35 Zwolsche W MIXC2 Jeen van de Berg 09:16:47 14:12:37 04:55:50 1
36 Viking W MIXC2 Surt 09:17:18 14:42:44 05:25:26 2
34 De Compagnie W MIXC2 watersnuffel 09:16:27 15:07:34 05:51:07 3
37 Viking W MIXC2 Willem-Jan Merkies 09:18:32 15:26:06 06:07:34

-
43 De Laak W DC2 Clingendael 09:21:31 14:30:43 05:09:12 1
39 De Grift W DC2 Vossebeek 09:20:19 14:42:12 05:21:53 2
41 RIC W DC2 It giet oan 09:20:57 14:52:20 05:31:23 3
40 Daventria W DC2 Rudy Post 09:20:35 14:57:17 05:36:42

42 Dordrechtsche W DC2 Maartensgat 09:21:13 15:01:28 05:40:15

38 De Dragt W DC2 Stranljip 09:19:13 15:10:48 05:51:35

-
47 WRV de Zaan W Wherry Emmerlok 09:24:19 14:48:32 05:24:13 1
49 De Laak W Wherry Burchvliet 09:28:59 15:41:33 06:12:34 2
51 AROSS W Wherry gaasp 09:26:16 15:56:13 06:29:57 3
50 WRV de Zaan W Wherry Droksteven 09:25:39 16:05:35 06:39:56

44 De Laak W Wherry Trekvliet 09:23:03 16:23:32 07:00:29

45 WRV de Zaan W Wherry Saendijckerwijdt 09:23:26 16:26:04 07:02:38

46 Die Leythe W Wherry Ed Verkerk 09:25:59 16:38:55 07:12:56

48 De Krom W Wherry Schepers ('t Diep 09:25:01 18:15:53 08:50:52

-
52 Ossa P HC4* Vier Winden 09:34:38 16:25:22 06:50:44

55 Michiel de Ruyter P HC4* De Stadt en Lande 09:36:28 16:15:41 06:39:13

56 De Hertog P MixC4* Kruisbroedershekel 09:51:48 17:31:18 07:39:30

57 Die Leythe P MixC4* Prins van Oranje 09:29:40 16:06:35 06:36:55

58 De Hunze P MixC4* Muggenbeet ('t Diep) 09:32:30 16:14:35 06:42:05

59 De Hertog P MixC4* Groote Hekel 09:53:35 16:44:38 06:51:03

61 De Hertog P MixC4* Citadel 09:49:26 16:34:25 06:44:59

63 De Compagnie P DC4* Kanaaljuffer 09:33:35 15:52:18 06:18:43

65 Rijnmond P HC2* Hamsgracht ('t Diep) 09:31:37 15:50:27 06:18:50

66 Maastrichtsche Watersport Club P HC2* Kemphaan 09:42:01 16:16:33 06:34:32

67 Rijnland P HC2* Herengracht 09:33:14 15:25:05 05:51:51

68 Rijnland P HC2* Roomburg 09:32:06 15:56:50 06:24:44

69 Maastrichtsche Watersport Club P MixC2* Zwarte Ruiter 09:37:52 16:00:59 06:23:07

70 Viking P MixC2* Urd 09:37:13 15:51:51 06:14:38

71 Nautilus P Wherry Molengat ('t Diep) 09:32:53 16:52:59 07:20:06

72 Viking P Wherry Slobeend ('t Diep) 09:31:54 16:57:28 07:25:34

74 Vada P Wherry Scholakster 09:30:52 16:47:22 07:16:30

75 Vada P Wherry Flamingo 09:31:14 16:16:59 06:45:45

76 De Drie Provincien P Wherry Ijssel 09:31:28 16:40:30 07:09:02

77 Viking P Wherry Blauwe Hand ('t Diep) 09:35:58 17:01:35 07:25:37

53 De IJssel P HC4* Vecht 09:43:37 17:37:24 07:53:47
BC3 gemist
54 De IJssel P HC4* Oorgat 09:43:04 16:13:35 06:30:31
BC3 gemist
60 Maastrichtsche Watersport Club P MixC4* Pelikaan 09:43:35 16:18:52 06:35:17
BC3 gemist
62 De IJssel P MixC4* Dwarsgracht ('t Diep) 09:43:19 16:03:18 06:19:59
BC3 gemist
64 Michiel de Ruyter P HC3* de Witte Engel 09:36:38 17:05:50 07:29:12
BC3 gemist
73 De Laak P Wherry Zorgvliet 09:45:21 16:48:05 07:02:44
BC3 gemist