Uitslag Wedstrijd/Prestatietocht 2014

De tabel hieronder is de verkorte weergave van de uitslag van de Wedstrijd en Prestatietocht 2014. Voor alle details inclusief de tussentijden zie de spreadsheet:

Uitslag Wedstrijd/Prestatie 2014 (Excel)

Wedstrijd

boot # Vereniging W/P Boottype Vaartijd Uitslag per Cat.
14 Ossa W HC4* 4:36:41 1
17 ZZV Roeien W HC4* 4:44:11 2
18 Zwolsche W HC4* 4:54:33 3
19 Daventria W HC4* 5:26:06
20 RIC W HC4* 5:36:45
16 Zwolsche W HC4 5:42:15
15 De Laak W HC4* 5:47:38
10 De Hunze W HC4* 6:33:49
11 De Hunze W HC4* 7:38:13
23 De Grift W MixC4* 4:55:52 1
21 Alphen W MixC4* 5:04:22 2
25 Alphen W MixC4* 6:05:00 3
43 De Grift W MixC4* 6:11:14
26 Maastrichtsche Watersport Club W MixC4* 6:17:59
27 Die Leythe W MixC4* 6:51:51
35 RIC W HC2* 4:52:24 1
40 De Drie Provincien W HC2* 5:03:15 2
36 De Krom W HC2* 5:11:29 3
29 Dordrechtsche W HC2* 5:13:52
34 Zwolsche W HC2* 5:16:41
30 De Drie Provincien W HC2* 5:18:37
33 Daventria W HC2* 5:31:16
31 Ossa W HC2* 5:39:03
38 De Krom W HC2* 5:52:57
39 De Krom W HC2* 6:31:30
32 Dordrechtsche W HC2* 6:39:20
68 Hemus W HC2* 7:00:29
24 Amenophis Roeivereniging W HC2* 7:06:39
28 Alphen W HC2* 7:16:07
37 Zwolsche W MixC2* 5:43:34 1
41 Ossa W DC2* 5:50:31 1
46 De Dragt W DC2* 6:00:56 2
42 Daventria W DC2* 6:02:14 3
44 WRV de Zaan W Wherry 6:04:08 1
4 Die Leythe W Wherry 6:28:01 2
45 De Laak W Wherry 6:31:53 3
57 WRV de Zaan W Wherry 7:03:08
59 WRV de Zaan W Wherry 7:22:07

Prestatie tocht

boot # Vereniging W/P Boottype Vaartijd Uitslag per Cat.
73 De Compagnie P HC4* 5:57:41
58 De Grift P HC2* 6:00:44
48 Zwolsche P HC4* 6:17:15
64 Viking P MixC2* 6:23:57
54 Rijnmond P MixC2* 6:37:16
6 Voorne - Putten P DC2* 6:39:52
69 AROSS P HC2* 6:41:47
70 AROSS P HC2* 6:50:42
8 De IJssel P HC4* 6:52:52
55 De Hertog P MixC4* 7:02:54
53 Ossa P HC4* 7:03:24
63 Viking P Wherry 7:08:22
52 Rijnmond P MixC2* 7:10:35
60 Maastrichtsche Watersport Club P MixC4* 7:22:38
65 Rijnmond P DC2* 7:25:53
67 Viking P Wherry 7:28:36
22 RIC P HC4* 7:30:22
66 Michiel de Ruyter P HC4* 7:32:21
47 Michiel de Ruyter P MixC4* 7:36:00
49 Nautilus P Wherry 7:41:07
56 Michiel de Ruyter P MixC4* 7:41:18
61 Vada P Wherry 7:43:39
71 Hemus P MixC2* 7:53:51
3 Die Leythe P Wherry 7:55:17
51 De Hunze P MixC2* 8:09:56
5 De Drie Provincien P Wherry 8:14:00
2 Rijnmond P Wherry 8:24:27
50 Zwolsche P MixC2* 8:29:25
1 Vada P Wherry DNF